| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH | 52 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 5x52x86 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 52 мм |
| TOTAL LENGTH: | 86.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS-CO |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.016 kg |
| EAN | 4009312486508 |




