| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 4.50 мм |
| WORKING LENGTH | 47 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 4.5x47x80 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 4.50 мм |
| WORKING LENGTH: | 47 мм |
| TOTAL LENGTH: | 80.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS СО |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.012 kg |
| EAN | 4009312486454 |




