| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 47 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | SILVER STAR HSS |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 4.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 47 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 80.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО: | HSS |
| EAN | 4009312065451 |


