| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 30 мм |
| Марка | KWB |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 30 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 57.00 мм |
| EAN | 4009312065253 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 30 мм |
| Марка | KWB |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 30 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 57.00 мм |
| EAN | 4009312065253 |