| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 43 мм |
| Марка | KWB |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 43 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 75.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО: | HSS |
| EAN | 4009312065406 |


