| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH | 43 мм |
| Brand | KWB |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM: | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 43 мм |
| TOTAL LENGTH: | 75.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| EAN | 4009312065406 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH | 43 мм |
| Brand | KWB |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM: | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 43 мм |
| TOTAL LENGTH: | 75.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| EAN | 4009312065406 |