| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH | 87 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 10x87x133 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 87 мм |
| TOTAL LENGTH: | 133.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.065 kg |
| EAN | 4009312066007 |


