| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 6.50 мм |
| WORKING LENGTH | 63 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 6.5x63x101 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 6.50 мм |
| WORKING LENGTH: | 63 мм |
| TOTAL LENGTH: | 101.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.026 kg |
| EAN | 4009312065659 |


