| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 57 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 6x57x93 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 57 мм |
| TOTAL LENGTH: | 93.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.022 kg |
| EAN | 4009312065604 |


