| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 7.50 мм |
| WORKING LENGTH | 69 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 7.5x69x109 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 7.50 мм |
| WORKING LENGTH: | 69 мм |
| TOTAL LENGTH: | 109.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.035 kg |
| EAN | 4009312065758 |


