| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 8.50 мм |
| WORKING LENGTH | 75 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 8.5x75x117 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 8.50 мм |
| WORKING LENGTH: | 75 мм |
| TOTAL LENGTH: | 117.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.044 kg |
| EAN | 4009312065857 |


