| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM | 2.50 мм |
| WORKING LENGTH | 30 мм |
| Brand | KWB |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM: | 2.50 мм |
| WORKING LENGTH: | 30 мм |
| TOTAL LENGTH: | 57.00 мм |
| EAN | 4009312065253 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM | 2.50 мм |
| WORKING LENGTH | 30 мм |
| Brand | KWB |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM: | 2.50 мм |
| WORKING LENGTH: | 30 мм |
| TOTAL LENGTH: | 57.00 мм |
| EAN | 4009312065253 |