| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 6.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 63 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | 6.5x63x101 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 6.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 63 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 101.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО: | HSS |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.026 kg |
| EAN | 4009312065659 |


