| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | QLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 32.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | FULL HD 1920 x 1080 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 60 HZ |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | GOOGLE TV |
| SMART TV | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | H32S80EFX QLED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | QLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 32.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 80.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | FULL HD 1920 x 1080 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 60 HZ |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | GOOGLE TV |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | DOLBY DIGITAL |
| BLUETOOTH: | Да |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 3 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| КОМПОЗИТЕН ВХОД: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 458 x 716 x 184 |
| ТЕГЛО: | 3.8 КГ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6976454832020 |




































