| МОЩНОСТ | 900 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | BUYDEEM |
| МОДЕЛ: | DT620E-MY |
| МОЩНОСТ: | 900 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.500 kg |
| EAN | 6950386610574 |








