| POWER | 900 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | BUYDEEM |
| MODEL: | DT620E-MY |
| POWER: | 900 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.500 kg |
| EAN | 6950386610574 |








