| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 100 MB/s |
| Марка | A-DATA |
| МОДЕЛ: | UV150 32GB USB 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 100 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 50 MB/s |
| ЦВЯТ: | RED |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713435797105 |





| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 100 MB/s |
| Марка | A-DATA |
| МОДЕЛ: | UV150 32GB USB 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 100 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 50 MB/s |
| ЦВЯТ: | RED |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713435797105 |