| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 100 MB/S |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | PLECTRA 64 GB 30224 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100 MB/S |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 23942302247 |







2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 100 MB/S |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | PLECTRA 64 GB 30224 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100 MB/S |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 23942302247 |