| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 30 MB/s |
| Марка | A-DATA |
| МОДЕЛ: | UV240 32 GB USB 2.0 |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 30 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 6 MB/s |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713218465399 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 30 MB/s |
| Марка | A-DATA |
| МОДЕЛ: | UV240 32 GB USB 2.0 |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 30 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 6 MB/s |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713218465399 |