| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 28.00 " |
| СКОРОСТИ | 6 |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Марка | REACTOR |
| МОДЕЛ: | SWAN 28" |
| ТИП: | ГРАДСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| ДЖАНТИ: | ДВУСТЕННИ |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 28.00 " |
| СКОРОСТИ: | 6 |
| АМОРТИСЬОРИ: | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |




















