| WHEEL SIZE | 28.00 " |
| GEARS | 6 |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | REACTOR |
| MODEL: | SWAN 28" |
| TYPE: | ГРАДСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| RIMS: | ДВУСТЕННИ |
| WHEEL SIZE: | 28.00 " |
| GEARS: | 6 |
| SHOCK ABSORBER: | No |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |




















