| TYPE DEVICE | СУБУФЕР |
| MAX POWER | 170 W |
| FREQUENCY RANGE | 40 - 120Hz |
| NUM WAYS | 1 |
| Brand | DALI |
| MODEL: | M-10 D WH |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СУБУФЕР |
| MAX POWER: | 170 W |
| FREQUENCY RANGE: | 40 - 120Hz |
| DIMENSION (X, W, D): | 335 x 295 x 310 |
| WEIGHT: | 10.4 кг |
| NUM WAYS: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |











