| ТИП | СУБУФЕР |
| МОЩНОСТ | 170 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 40 - 120Hz |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 1 |
| Марка | DALI |
| МОДЕЛ: | M-10 D WH |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | СУБУФЕР |
| МОЩНОСТ: | 170 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 40 - 120Hz |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 335 x 295 x 310 |
| ТЕГЛО: | 10.4 кг |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |











