| TYPE DEVICE | СУБУФЕР |
| MAX POWER | 250 W |
| FREQUENCY RANGE | 32Hz - 150Hz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | L10 CLASSIC |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СУБУФЕР |
| MAX POWER: | 250 W |
| FREQUENCY RANGE: | 32Hz - 150Hz |
| DIMENSION (X, W, D): | 391 x 338 x 396 |
| WEIGHT: | 14.1 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1200130011467 |













