| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 151.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 58.00 см |
| NET VOLUME | 207 L |
| COLOUR | INOX |
| Brand | CANDY |
| MODEL: | CHCS 514 EX |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 151.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 58.00 см |
| NET VOLUME: | 207 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 138 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 69 L |
| COLOUR: | INOX |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 205 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8059019035543 |





























