| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 54.5 см |
| NET VOLUME | 250 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | INC18 T112 |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| NET VOLUME: | 250 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 182 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 68 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 224 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8050147672310 |






























