| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| NET VOLUME | 253 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | ICNd 5123 |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME: | 253 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 183 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 70 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| FIXED DOOR: | Yes |
| TELESCOPIC SHELF: | Yes |
| ANTI ODORFILTER: | Yes |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 181 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4016803043034 |




























