| ВИСОЧИНА | 177.00 см |
| ШИРИНА | 55.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 253 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | ICNd 5123 |
| ВИСОЧИНА: | 177.00 см |
| ШИРИНА: | 55.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 253 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 183 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 70 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| МОНТАЖ С ФИКСИРАНА ВРАТА: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| ФИЛТЪР ПРОТИВ МИРИЗМИ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 181 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4016803043034 |




























