| HEIGHT | 177.50 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 267 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | BRB70F26CES0EO |
| HEIGHT: | 177.50 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 267 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 193 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 74 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WINERACK: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 231 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806097060574 |






























