| NETCAPACITY | 65 L |
| HEIGHT | 109.00 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | ARISTON |
| MODEL: | VLS EVO 80 EU |
| NETCAPACITY: | 65 L |
| HEIGHT: | 109.00 см |
| DIAMETER SM: | 49.0 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | TITANIUM |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1284 kWh |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | IPX4 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6927828017161 |

























