| NETCAPACITY | 10 L |
| HEIGHT | 46.00 см |
| DIAMETER SM | 26.0 см |
| TYPE | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | O'PRO 10 U |
| NETCAPACITY: | 10 L |
| HEIGHT: | 46.00 см |
| DIAMETER SM: | 26.0 см |
| TYPE: | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 579 kWh |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538211804 |























