| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 82.00 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.1 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | STEATITE TURBO S 80 L |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| DIAMETER SM: | 44.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.1 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1425 |
| PROTECTION: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3410538513977 |













