| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 62.20 см |
| DIAMETER SM | 46.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR1000T 50 B |
| NETCAPACITY: | 50 L |
| HEIGHT: | 62.20 см |
| DIAMETER SM: | 46.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | АВТОМАТИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321342494 |























