| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 77.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | 72267WN |
| NETCAPACITY: | 50 L |
| HEIGHT: | 77.00 см |
| DIAMETER SM: | 39.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1403 kWh |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | 6 СТЕПЕННА |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035740851 |




























