| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 74.00 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | VERTICAL |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CTVOL 804415 D07 TR |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 74.00 см |
| DIAMETER SM: | 44.0 см |
| TYPE: | VERTICAL |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1424 |
| PROTECTION: | IP24 |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800879132324 |
















