| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 83.80 см |
| DIAMETER SM | 51.1 см |
| TYPE | TWO-POSITION |
| NOMINAL POWER KW | 3.3 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | DU060FW-W |
| NETCAPACITY: | 50 L |
| HEIGHT: | 83.80 см |
| DIAMETER SM: | 51.1 см |
| TYPE: | TWO-POSITION |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| THERMOREGULATOR: | ELECTRICAL |
| NOMINAL POWER KW: | 3.3 KW |
| ENERGY CLASS: | B |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035775686 |


























