| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 123.00 см |
| DIAMETER SM | 28.0 см |
| NOMINAL POWER KW | 3.3 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | DU100W |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 123.00 см |
| DIAMETER SM: | 28.0 см |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.3 KW |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1311 kWh |
| PROTECTION: | 6 СТЕПЕННА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035719307 |



























