| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 84.00 см |
| DIAMETER SM | 46.2 см |
| TYPE | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WHF08046FL |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 84.00 см |
| DIAMETER SM: | 46.2 см |
| TYPE: | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1394 kWh |
| PROTECTION: | 6 СТЕПЕННА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035780482 |













