| NETCAPACITY | 15 L |
| HEIGHT | 40.20 см |
| DIAMETER SM | 32.7 см |
| TYPE | МОНТАЖ НАД МИВКА |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | ES15V-Q1 |
| NETCAPACITY: | 15 L |
| HEIGHT: | 40.20 см |
| DIAMETER SM: | 32.7 см |
| TYPE: | МОНТАЖ НАД МИВКА |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | NICKEL |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 560 |
| PROTECTION: | АНОДНА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6941467328860 |









