| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 100.40 см |
| DIAMETER SM | 39.5 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | CLASSIC 80л |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 100.40 см |
| DIAMETER SM: | 39.5 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1429 |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | IPX4 |
| WARRANTY: | 72 MONTHS |
| EAN | 8600034909922 |
















