| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 100.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.5 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ: | CLASSIC 80л |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 100.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 39.5 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1429 |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | IPX4 |
| ГАРАНЦИЯ: | 72 МЕСЕЦА |
| EAN | 8600034909922 |
















