| NETCAPACITY | 65 L |
| HEIGHT | 105.00 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCR 802724D E31 EC |
| NETCAPACITY: | 65 L |
| HEIGHT: | 105.00 см |
| DIAMETER SM: | 49.0 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE: | DRY |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.4 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1272 kWh |
| PROTECTION: | АНОДЕН ПРОТЕКТОР |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879127429 |


























