| PROGRAMMES NUMBER | 9 |
| TEMPERATURES NUMBER | 6 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDWEB1004MB-WI |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 10 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 44.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 9 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 6 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| FLOOR ILLUMINATION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| EXTRADRY FUNCTION: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:35 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 59.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.5 L |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 44.8 см |
| DEPTH: | 600.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939962629445 |



























