| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | FC1201X |
| ТИП: | УРЕД ЗА ПАЛАЧИНКИ |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 8414234683847 |






i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | FC1201X |
| ТИП: | УРЕД ЗА ПАЛАЧИНКИ |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 8414234683847 |