| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 203.50 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.30 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 351 L |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B3RGNA 354 HXB1 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 203.50 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.30 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 351 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 249 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 102 L |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 252 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842730290 |






























