| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 269 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | RK4182PW4 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 180.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 269 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 198 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 71 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 210 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782408458 |


































