| ВИСОЧИНА | 193.50 см |
| ШИРИНА | 69.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 400 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HBW 7719 DT |
| ВИСОЧИНА: | 193.50 см |
| ШИРИНА: | 69.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 400 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 285 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 115 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| МОНТАЖ С ПЛЪЗГАЩА СЕ ВРАТА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ЙОНИЗАТОР: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 216 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 33.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018090325 |






































