| HEIGHT | 193.50 см |
| WIDTH | 69.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 400 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HBW 7719 DT |
| HEIGHT: | 193.50 см |
| WIDTH: | 69.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 400 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 285 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 115 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| SLIDING DOOR: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| IONIZER: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 216 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901018090325 |






































