| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.600 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.540 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.550 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -20-43 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | CA50XS1AG/CA50XS1AW |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 5.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 5.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.1 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 1.540 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -20-43 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ: | 2 L/hr |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 59 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 63 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 700 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 890/300/220 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 810/585/280 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 12 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 34 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6946087378486 |























