| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 5.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТЪКЛО |
| ТИП БАТЕРИЯ | ААА |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | BC50U3V0 |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 5.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛО |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПАНЕЛ СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ: | Да |
| КУКА ЗА ОКАЧВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | ААА |
| Размери: | 17,5 X 22,5 CM |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.680 kg |
| EAN | 3121040092415 |













